Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

SmartWindow System – poznaj możliwości

Kategorie: okna   design   dom inteligentny  
Zdjęcie SmartWindow System – poznaj możliwości

Technologie smart wkroczyły pewnym krokiem również do domów. Teraz także w swoich czterech ścianach możesz cieszyć się pełną kontrolą i jeszcze większym komfortem. Jednym z elementów, nad którym możesz przejąć kontrolę, są okna z żaluzją wbudowaną i okna z wentylacją zintegrowaną. Taką możliwość zapewniają Ci okna wykonane w technologii I-tec oferowane przez Internorm. Zobacz, jak możesz nimi sterować np. przy pomocy smartfona.

Inteligentne funkcje okien

System I-tec SmartWindow jest przeznaczony dla osób, które cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo oraz proste, a zarazem niezawodne rozwiązania. Pozwala na sterowanie sposobem funkcjonowania okien na odległość.

 1. zainwestuj w okna Internorm wyposażone w tę technologię umożliwiającą wygodne sterowanie osłonami przeciwsłonecznymi czy wywietrznikami I-tec,
 2. pobierz na swoje urządzenie mobilne bezpłatną aplikację SmartWindow – zadziała zarówno na smartfonach, jak i tabletach, wyposażonych w system Android lub iOS.

Jak działa SmartWindow System?

Sterowanie odbywa się bezprzewodowo, za pośrednictwem specjalnej bramki dołączonej do zestawu. Musi ona zostać podłączona do domowej sieci internetowej – staje się interfejsem dla wszystkich zintegrowanych z nią urządzeń, a więc przede wszystkim okien.

Gdy skonfigurujesz system, zyskujesz do niego dostęp online. Oznacza to, że oknami możesz sterować zarówno, gdy wygodnie rozsiądziesz się na sofie w salonie, jak i z pracy czy… z drugiego końca świata. Wystarczy, że Twoje urządzenie mobilne będzie miało połączenie z Internetem. Prosty panel obsługi sprawia, że sterowanie jest intuicyjne i poradzisz sobie z nim nawet, jeśli nie jesteś informatycznym ekspertem.

funkcje i-tec smartwindow.jpg

I-tec Zacienienie i Wentylacja – zobacz, jak to działa

Funkcje, którymi możesz sterować przy pomocy systemu SmartWindow wiążą się przede wszystkim z ze sterowaniem żaluzjami czy roletami oraz wentylacją zintegrowaną. Za pomocą aplikacji można w prosty sposób na przykład podnieść lub opuścić roletę, dopasować kąt nachylenia lamel żaluzji czy ustalić intensywność pracy wywietrznika. Aplikacja umożliwia również monitorowanie otwarcia okna oraz pozwala otwierać lub zamykać naświetla górne.

Co istotne, wszystkie te funkcje można zautomatyzować – tak, aby np. odsuwanie i zasuwanie żaluzji następowało o określonych porach dnia, podobnie jak intensywniejsze wietrzenie pomieszczeń. Dodatkowo, jeśli wybierzemy okna z żaluzją międzyszybową, cały system okienny zasilany będzie baterią słoneczną, brak konieczności podłączania osłony przeciwsłonecznej do instalacji elektrycznej znacznie ułatwi montaż okien i zminimalizuje koszty ich eksploatacji. Nie oznacza to również, że nie jest możliwa manualna obsługa okien – „tradycyjne” funkcje są również na wyciągnięcie ręki. Oto niektóre modele okien z Zacienieniem lub Wentylacją I-tec:

Aby zobaczyć, jak w praktyce działa system SmartWindow, skontaktuj się z doradcą Internorm. Tak uzyskasz wszystkie interesujące Cię informacje i zadecydujesz, czy technologie smart są potrzebne również w Twoim domu. Wszystkie rozwiązania przetestujesz również w naszym Showroom okien i drzwi w Gdańsku.

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF