Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Jakiej firmy okna kupić?

Kategorie: okna  
Zdjęcie Jakiej firmy okna kupić?

Właściciele nowo wybudowanych domów prędzej czy później stają przed ważnym dylematem. Jakiej firmy okna kupić? Czy warto kierować się ceną i oszczędzać, czy może inwestycja w pełne nowoczesnych technologii okna renomowanego producenta zwróci się z nawiązką? Podpowiadamy!

Renoma i doświadczenie w produkcji okien energooszczędnych

Rozważając zakup okien renomowanej firmy, naturalnie zastanawiamy się, czy cena produktu nie wynika w dużej mierze z marki. Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie, warto prześledzić historię producenta, by dowiedzieć się z czego wynika jego popularność. Wiele lat obecności na rynku przekłada się na większe doświadczenie w produkcji okien. Z pewnością warto wybierać stolarkę firm będących liderami innowacji w tej branży. Nowoczesne rozwiązania przyczyniają się bowiem do naszego komfortu, ale również oszczędności w rachunkach za ogrzewanie, dzięki doskonałej termoizolacji. Dlatego inwestycja w okna sprawdzonej firmy powinna się zwrócić, zwłaszcza że stolarka objęta będzie gwarancją.

Szeroka oferta

Innym wyznacznikiem jakości producenta okien jest szeroki asortyment. Niektórzy z nas przed zakupem stolarki mają sprecyzowany gust, inni wciąż poszukują. Warto wybierać okna wykonane z PCV, zawierające dodatkowo aluminiowe nakładki, czy też łączące w sobie zalety drewna i aluminium. Nie bez znaczenia pozostaje design. Większość współczesnych wnętrz charakteryzuje się purystycznym wyglądem, ale część z nas preferuje także bardziej efektowny styl. Dlatego firma produkująca okna powinna oferować swoim klientom podobne produkty występujące w przynajmniej kilku wariantach stylistycznych i w dużej liczbie wariantów kolorystycznych. W końcu okna będą cieszyć nasze oczy przez lata.

Stosowanie nowoczesnych technologii

Branżowi innowatorzy mają tę przewagę nad pozostałymi producentami, że okna produkowane przez nich są zawsze o krok do przodu. Rozwiązania takie jak wentylacja z wymiennikiem ciepła, w pełni ukryte okucia, klejenie szyby do ramy na całym jej obwodzie, nie wspominając już o możliwości inteligentnego bądź zdalnego sterowania wentylacją i zaciemnieniem rolet, bardzo przyczyniają się do naszego komfortu. Solidnie wykonane okna, w których wykorzystano nowe technologie niemal zawsze przekładają się także na najniższe współczynniki przenikania ciepła, a więc niższe rachunki za ogrzewanie.

Dystrybucja i montaż

Nawet najlepsze okna nie spełnią swojej funkcji izolacji cieplnej, jeśli nie zostaną prawidłowo zamontowane. Obecnie okna najczęściej montuje się w warstwie ocieplenia, co wymaga wiedzy i odpowiednich narzędzi. Dlatego firma produkująca okna lub ich dystrybutor powinny oferować także montaż. Dzięki temu możemy mieć pewność, że okna w pełni wykorzystają swój potencjał i nie będą powstawać mostki cieplne.

zalety montażu okien w warstwie izolacji.jpg

Możliwość poznania okien w salonie

Zdecydowanie lepiej wybierać okna firm, z których ofertą możemy rzetelnie zapoznać się w salonie sprzedaży. Spotkamy w nim ekspertów chętnie dzielących się swoją wiedzą z klientami i poznamy bliżej wszystkie innowacyjne technologie zastosowane w stolarce okiennej, podobnie jak walory wizualne konkretnych modeli.

Internorm Showroom Warszawa sala prezentacyjna.jpg

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF