Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Producent okien PCV – gdzie kupić okna w Gdańsku?

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Producent okien PCV – gdzie kupić okna w Gdańsku?

Okna z PVC to najpopularniejsze konstrukcje w branży. Są wybierane zarówno ze względu na dobry stosunek ceny do jakości, jak i nowoczesny design oraz dobre parametry techniczne. Jednak sam wybór materiału, z którego powstaje stolarka okienna, to nie wszystko. O ich jakości świadczy przede wszystkim technika zastosowana podczas wytwarzania. Poszukujesz dobrego producenta okien PCV? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przed dokonaniem inwestycji.

Rynek stolarki okiennej w Europie jest niezwykle bogaty i rozbudowany. Jednak marek, które zyskały międzynarodową renomę jest tylko kilka. Na wyjątkowe uznanie zasługuje austriacka marka Internorm. Zobacz, dlaczego to producent okien PCV wart uwagi.

Design ma znaczenie

W świecie nowoczesnej architektury design stolarki okiennej odgrywa niezwykle ważną rolę. Standardowe białe okna PVC, dobrze znane z budynków wielorodzinnych, już nie wystarczą. Internorm doskonale rozumie te trendy. Dlatego wprowadził na rynek:

 • cztery linie wzornicze okien – od purystycznej linii Studio, przez minimalistyczną Home Pure, delikatną Home Soft, aż po wyrafinowaną i ekskluzywną – Ambiente,
 • szeroki wybór kolorystyczny nakładek aluminiowych na ramy okienne – mogą być wykonane w dowolnym z kilkudziesięciu odcieni palety RAL, a także kilkudziesięciu kolorach specjalnych.

Ciekawym rozwiązaniem – zarówno z perspektywy estetycznej, jak i funkcjonalnej – są zewnętrzne nakładki aluminiowe na okna PVC, dostępne np. w imitującym drewno lub metalicznym wykończeniu. Wybierasz zatem to, co chcesz.

okna w 4 liniach stylistycznych.jpg        

Energooszczędność okien: rozwiązania dla budynków pasywnych

Design, choć bardzo istotny, nie jest najważniejszym atutem okien PVC od Internorm. Kluczowy jest ich współczynnik przenikania ciepła. Każde z okien sygnowane tą marką jest niezwykle szczelne i zapewnia doskonałą termoizolację. To dlatego sprawdzają się również w budownictwie pasywnym oraz z zerowym bilansem energetycznym. Wszystko za sprawą zaawansowanych technologii konstrukcyjnych, a także sprawdzonych technikach montażowych. Okna można zamontować również bez naruszania izolacji budynku, techniką MOWO.

Innowacyjne rozwiązania

W ślad za niezawodną szczelnością i ponadczasowym designem podążają inteligentne rozwiązania technologiczne I-tec. To między innymi:

Właśnie dlatego, jeśli szukasz niezawodnych okien, które staną się ozdobą budynku i zapewnią efektywną ochronę przed chłodem, hałasem czy włamaniami, Internorm to dobry wybór. Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby dopasować typ okien do swojego projektu domu.

Powiązane tematycznie

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF